Hakkımızda

Nakliye sektöründe 30 yıla yakın hizmet veren şirketimiz 1997 yılından itibaren Saydam Nakliyat Taahhüt Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyetlerini yürütmektedir. Burdur Şeker Fabrikasının taahhütlü nakliye işlerini yapmakla başlayan ticari faaliyetlerimiz bugün Komple Taşımacılık Hizmetleri, Parsiyel Taşımacılık,  Frigorifik Yük/ Soğuk Zincir Ürünleri Taşımacılığı, Sıvı/Likit Gıda Taşımacılığı ile devam etmektedir. Şirketimiz farklı sektörlerdeki müşterilerinin taleplerini karşılamaya yönelik olarak Antalya ili ofisini hizmete açmıştır.

 

Vizyonumuz
 
Taşımacılık sektöründe ilk sıralarda yer alan,istikrarla büyüyen,güvenilir, hizmet kalitesinden şüphe duyulmayan bir marka ve tercih edilen lojistik çözüm ortağı olmak.
 

Misyonumuz
 
Farklı sektörlerdeki müşterilerimizin taleplerine doğru ve kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,uzun vadeli lojistik çözüm ortağı olabilmek için sektörel gelişmeleri takip ederek müşterilerine, yasalara ve çevreye saygılı güvenilir ve kalitesinden ödün vermeyen bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmek, sürekli ve kesintisiz hizmet,müşteri memnuniyeti güvenirlik ilkeleri ve hizmet kalitesi ile sektördeki yerini uzun yıllar korumayı ve geliştirmeyi hedeflemektedir.